هنر، طراحی و نقاشی

نقاشی بر روی شیشه و تکنیک ورقه طلا

درباره میزبان شما

مدیر و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه هنر

ملی

چه خواهیم کرد

بعد از ملاقات همدیگه و آشنایی باهم در مورد ویترای و تاریخچه اون صحبت می‌کنیم، در مورد اصول نقاشی بر روی شیشه نکات لازم رو بهتون آموزش میدم، همچنین در مورد تکنیک ورقه‌ی طلا هم صحبت می‌کنیم، در ادامه طرحی که قراره کار کنیم رو آماده می‌کنیم و شروع می‌کنیم به طراحی و رنگ آمیزی طرحمون روی شیشه در آخر هم هرکسی میتونه اثرشو همراه خودش ببره

چیزهایی که باید بدانید

آیا باید یک بسته کامل رنگ ویترای همراه داشته باشید؟ بله البته بستگی به طرح انتخابی شما دارد که چه رنگ هایی را برای رنگ کردن اثر خود استفاده میکنید . آیا باید طرح همراه داشته باشیم؟ برای اینکه روی شیشه کار کنیم احتیاج به یک طرح است که همراه مربی می‌باشد اما اگر بصورت شخصی علاقه دارید طرح‌های خود را کار کنید می‌توانید همراه داشته باشید . ‌ویترای چیه اصلا؟کجاها کاربرد داره؟! نقاشی روی شیشه یا ویترای هنری است که توسط رنگ‌های ویترای... + ادامه

آنچه من تامین می‌کنم

پذیرایی(نوشیدنی و کیک روز) طرح‌های ویترای

آنچه لازم است همراه داشته باشید

شیشه ۴ میل ده در ده سانت سه عدد رنگ ویترای تینر پرشین قلم مو ره آورد شماره هشت و چهار و صفر تینر دور گیر (لاینر) ویترای مشکی و طلایی ورقه‌ی طلا و مسی (اختیاری) چسب کاغذی برگه A4 و مداد و خودکار چسب ورقه طلا (اختیاری) فیکساتیو (اختیاری)

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 10 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 14 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

60,000 30,000 / هر نفر