هنر، طراحی و نقاشی

کارگاه دخترک کبریت فروش

درباره میزبان شما

سلام 4 سالی هست که به اسم دخترک کبریت فروش فعالیت میکنم و خالق برند بانی مچ هستم و به کبریت هام یاد میدم مردم رو خوشحال کنن و بدونن که کبریت ها تنها برای آتش زدن و شعله ور شدن استفاده نمیشن با حس نوستالژی که دارن میتونن بهونه ی خوشحالی شما و آدم ها باشن میتونن یادگاری بمونن و با جمله هایی که داخل جعبه های کوچیکشون میذاریم امید بدیم به خودمون و کسانی که دوسشون داریم . سعی کردیم یه... + ادامه

بهناز

چه خواهیم کرد

ها _طی کردن مراحل رنگ آمیزی جعبه های کبریت _ بیان جزئیات کار جهت تمیزی و ظرافت _ طرح زدن روی جعبه کبریت ها به دو روش ( که در این بخش به شما این فرصت داده می شود طرح های ذهنی یا از پیش تعیین شده ی خود را با ابزار و متریالی که در اختیارتان قرار میگیرد اجرا کنید )

چیزهایی که باید بدانید

این کارگاه در واقع سعی دارد به شما کمک کند شروعی برای فعالیت های آینده ی شما باشد

آنچه من تامین می‌کنم

یه سری خوراکی خوشمزه جذاب براتون داریم که وسط کار بهتون انرژی بده و هرچی که واسه کار لازم دارید ما در اختیارتون میذاریم

آنچه لازم است همراه داشته باشید

طرح هایی که تصمیم دارید روی کبریت اجرا کنید رو از قبل حداقل تا 5 تا طرح برای خودتون مشخص کنید و با کلی انرژی و حال خوب و لبخند و خواب کافی منتظرتون هستیم

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 10 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 15 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

200,000 / هر نفر