غذا و نوشیدنی

خلق طعم‌های جدید

درباره میزبان شما

بر آن هستیم تا در محیطی دوستانه و شاد، همراه با پذیرایی ، موزیک و آزادی عمل در نقاشی با قهوه یا جذابیت کار گروهی برای درست کردن دسر خوشمزه و یا آموزش های اولیه قهوه های دمی دمنوشها و منوی کافه ها و اسامیشون ، امکان بالا بردن اعتماد به نفس ، آشنایی های جدید ، پیاده سازی و تقویت خلاقیت ، لحظات خوش را رقم زده و ثبت کنیم چراکه که مهارت شاد بودن و شاد... + ادامه

کافه ریچارد

چه خواهیم کرد

مسابقه دسر و تزئین آن : 1) آشنایی و گروه بندی دوستان و مجهز شدن به پیشبند و دستکش و .... .2) قرعه کشی و مشخص شدن دستور تهیه دسر هر گروه .3) برداشتن وسایل لازم طبق دستورالعمل دسر از روی پیشخوان وسایل .4) درست کردن دسر .5) تزئین آن به سلیقه خود. 6) کمی استراحت و پذیرایی و گپ و گفت .7) بررسی و تست دسر و انتخاب دسر برتر .8 ) جایزه ( شامل حروف اسم... + ادامه

چیزهایی که باید بدانید

محدودیت سنی و جنسیتی نداریم . افرادی که معلولیت جسمانی در پا دارند امکان حضور دارند . در فضای باز تجربه رخ میدهد . آوردن همراه بلامانع است ولی همراه در تجربه نمیتواند شرکت کند مگر ثبت نام کرده باشند .

آنچه من تامین می‌کنم

مواد مصرفی دسرها و لوازم مربوطه

آنچه لازم است همراه داشته باشید

خنده - انرژی زیاد - علاقه و شادی از واجبات است سپس دفترچه یادداشت و خودکار

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 10 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 10 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

60,000 / هر نفر