هنر، طراحی و نقاشی

عکاسی مستند (تمرین پروژه 24 ساعت)

درباره میزبان شما

فرهود نصیری هستم، سه سال است سفیر پروژه 24 ساعت در ایران هستم، قرار است با هم در سطح شهر عکاسی مستند اجتماعی را تجربه کنیم، مواردی که می بایست آنها را رعایت کنید تا عکاسی بدون خطر داشته باشید (انتقال تجربیات) و همچنین راه کارهایی برای گرفتن بهترین عکس ها را با هم کار خواهیم کرد. برای این کار وسیله مهم نیست، موبایل یا دوربین، نگاه شما به اطراف مهم است، پیشنهاد من همراه داشتن موبایلتان است. پروژه 24 ساعت... + ادامه

فرهود

چه خواهیم کرد

- صحبت در خصوص عکاسی مستند اجتماعی - صحبت در خصوص پروژه 24 ساعت - انتقال تجربیات در خصوص عکاسی مستند و پروژه 24 ساعت - تعریف یک پروژه و ملزم بودن افراد برای عکاسی و پیدا کردن سوژه در یک ساعت - نقد عکس‌هایی که در طول فعالیت توسط شرکت کنندگان ثبت می شود.

چیزهایی که باید بدانید

حتماً خواب خوبی در شب قبل داشته باشند و با انرژی در روز فعالیت حاضر شوند.

آنچه لازم است همراه داشته باشید

موبایل یا دوربین (پیشنهاد بنده موبایل است) پاوربانک کوله کوچک و بسیار سبک دفترچه یادداشت کوچک و خودکار لباس معمولی که جلب توجه نداشته باشد. (از رنگ های جیغ استفاده نشود)

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 6 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 18 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: زیاد

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

80,000 / هر نفر