هنر، طراحی و نقاشی

دنیای خمیری

درباره میزبان شما

سلام من حامد زیاران هستم و 5 سال به صورت جدی انیمیشن رو دنبال کردم، تجربه کار گروهی و ساخت انیمیشن کوتاه خمیری دارم و کلی تجربه در زمینه انیمیشن، و قصد دارم شما رو با دنیای جذاب و گسترده اون آشنا کنم.

حامد

چه خواهیم کرد

اولش ما با همدیگه آشنا میشیمو یکم از سطح آشنایمون با انیمیشن و دنیاى اون صحبت میکنیم بعدش سراغ کار عملى میریم و شروع به ساخت صورت عروسکمون میکنیم بعدش بهتون توضیح میدم که بدن و دست و پاى عروسک رو چجورى بسازید و در آخر با نمونه عروسکى که خودم میارم تمرین حرف زدن عروسک و چگونگى انیمیت کردن یا پویا نمایى اون رو با هم تجربه میکنیم

چیزهایی که باید بدانید

همراه داشتن سیم مفتول و ابر اجباری نیست و هر کسی که دوست داشته باشه برای عروسکش بدن درست کنه میتونه تهیه کنه در غیر اینصورت شما آزادید که فقط خمیر آریا و وسایل فرم دادن به خمیر همراهتون باشه

آنچه من تامین می‌کنم

سه پایه دوربین عکاسی و ریموت عروسک انیمیشن

آنچه لازم است همراه داشته باشید

خمیر بازی آریا ١ کیلویى چاقوی مخصوص خمیر یا کاردک خلال دندان سیم مفتول 1.9 میلیمتری 2 متر 1 عدد اسفنج ابری

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 10 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 15 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

40,000 20,000 / هر نفر