هنر، طراحی و نقاشی

سفالگری با گل و زدن حرف دل

درباره میزبان شما

من از سال 89 با حرفه ی سفالگری بصورت آماتور و تفریحی آشنا شدم، از همون سال سفال و سرامیک چنان تاثیر عمیقی بر زندگی من گذاشت که حرفه ی اصلیم که طراحی گرافیک بود رها کردم و به صورت علمی و فنی و حرفه ای کار سرامیک رو شروع کردم، سفالگری حرفه ی دل است و عشق میخواهد سال 97 و امسال (98) در دو ورکشاپ در باشگاه انقلاب شرکت کردم و تاکنون در دو شبکه ی... + ادامه

سارا

چه خواهیم کرد

ابتدا باهم آشنا میشیم و پس از معرفی و گپ و گفت ابتدا شروع به ساخت یک ظرف سفالی روی چرخ می کنیم که من همراه شما هستم و بهتون بطور کامل نحوه کار با چرخ و ساخت ظرف رو آموزشی میدم. بعد از یک استراحت کوتاه شروع می کنیم به ساخت یک ظرف سفالی با تکنیک دست که با همراهیه هم اینکارو انجام میدیم و در آخر می تونین ظرفهایی که ساختین رو با خودتون ببرین.

آنچه من تامین می‌کنم

لوازم اولیه در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

آنچه لازم است همراه داشته باشید

در وهله ی اول فقط یک پیش بند، اما در مراحل بعدی و در صورت نیاز باید لوازمی را تهیه کند

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 4 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

250,000 / هر نفر