هنر، طراحی و نقاشی

نقاشی با قهوه

درباره میزبان شما

بر آن هستیم تا در محیطی دوستانه و شاد، همراه با پذیرایی ، موزیک و آزادی عمل در نقاشی با قهوه یا جذابیت کار گروهی برای درست کردن دسر خوشمزه و یا آموزش های اولیه قهوه های دمی دمنوشها و منوی کافه ها و اسامیشون ، امکان بالا بردن اعتماد به نفس ، آشنایی های جدید ، پیاده سازی و تقویت خلاقیت ، لحظات خوش را رقم زده و ثبت کنیم چراکه که مهارت شاد بودن و شاد... + ادامه

کافه ریچارد

چه خواهیم کرد

نقاشی با قهوه : 1) میل کردن قهوه اسپرسو و اولین لذت از این تجربه .2) دور یک میز با افراد جدید نشستن و آشنا شدن. 3) انتخاب المان مورد نظر برای نقاشی . 4) ورود به دنیای آزاد خطوط و اشکال بوسیله کاغذ و قلمو و قهوه . 5 ) پذیرایی با کیک و انواع قهوه درخواستی ( موجود) و چای با نبات یا خرمای مخصوص

چیزهایی که باید بدانید

محدودیت سنی و جنسیتی نداریم . افرادی که معلولیت جسمانی در پا دارند امکان حضور دارند . در فضای باز تجربه رخ میدهد . آوردن همراه بلامانع است ولی همراه در تجربه نمیتواند شرکت کند مگر ثبت نام کرده باشند .

آنچه من تامین می‌کنم

وسایل نقاشی با قهوه

آنچه لازم است همراه داشته باشید

خنده - انرژی زیاد - علاقه و شادی از واجبات است

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 10 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 5 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

40,000 / هر نفر