غذا و نوشیدنی

پخت تا تزئین کوکی و کاپ کیک

درباره میزبان شما

من بیتا هستم و بیش از هشت سال میشه که در زمینه پخت و تزئین انواع کیک‌ها فعالیت دارم، شما با شرکت در این ورکشاپ و آموزش‌ها و نکات من می‌تونید از صفر تا صد پخت و تزئین کامل رو انجام بدید، هر هنری سختی‌های خودشو داره ولی در کنار یک فرد با تجربه شما نکات رو خیلی سریع‌تر و بهتر یاد می‌گیرید، پس این ورکشاپ رو از دست ندید.

بیتا

چه خواهیم کرد

در محلی که مشخص شده دور هم جمع می‌شیم و بعد از معرفی خودمون در مورد کاری که در طول مدت کنار هم بودن انجام می‌دیم صحبت می‌کنیم، ما در این روز باهم مشغول پخت کاپ کیک‌ها و کوکی‌های خوشمزه می‌شیم و شما از ابتدا دست به کار خواهید شد، مواردی که انجام خواهید داد: - کار با خمیر فوندانت - پخت کوکی در طعم‌های مختلف - پخت کاپ کیک در طعم‌های متفاوت - کار با مولد و رنگ های خوراکی - تاپر خرس... + ادامه

آنچه من تامین می‌کنم

کلیه مواد لازم تامین می‌شود

آنچه لازم است همراه داشته باشید

حضور گرم و با لبخند کافیست

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 7 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 13 سال است.

فقط بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

350,000 / هر نفر