طبیعت و طبیعت‌گردی

تجربه انگلیسی در سفر با فرانک

درباره میزبان شما

علاقمند به برگزاری برنامه های متفاوت و جذاب در زمینه گردشگری و شناساندن مکان های زیبا به شما هستم، همچنین باز آنجایی که برنامه های من به زبان انگلیسی است بیشتر مخاطبان من را علاقمندان به زبان انگلیسی تشکیل میدهند.

faranak

چه خواهیم کرد

?? تور کویر ابوزید آباد ( کاشان ) ? مدت تجربه: 1 روزه .حرکت: به تاریخ 10 آبان ماه جمعه ساعت ٥ صبح برگشت: به مقصد تهران قبل از ١٢ شب ابتدا باهم آشنا می شویم و بعد از گپ و گفت اولیه در مسیر حرکت، شروع به گفتگو به زبان انگلیسی می کنیم. در این تجربه شما با اصطلاحات ضروری انگلیسی در سفر آشنا خواهید شد. در مورد سفر و موضوعات مختلف به زبان انگلیسی گفتگو خواهد شد. کارهایی که در کویر... + ادامه

چیزهایی که باید بدانید

?تفریحات متفرقه اعم از شتر سواری و سافاری و غیره به عهده مسافر میباشد. ?در صورت کنسل کردن ٥٠ درصد مبلغ ثبت نام کسر خواهد شد.

آنچه من تامین می‌کنم

? 1 وعده صبحانه ?1 وعده ناهار محلی ?به همراه غذای گیاهخواران و وگن ها ?میان وعده ?‍♂لیدر مجرب و حرفه ای فارسی وانگلیسی ✈آشنا شدن با اصطلاحات ضروری انگلیسی در سفر ?بحث و گفتگو در مورد سفر و موضوعات مختلف به زبان انگلیسی ?وسیله نقلیه مناسب بر اساس تعداد ?بیمه مسافرتی

آنچه لازم است همراه داشته باشید

لطفا برای به حداقل رساندن مصرف پلاستیک ظروف شخصی خود را به همراه داشته باشید.

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 20 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 18 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: متوسط

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

190,000 / هر نفر