تفریح و سرگرمی

اجرای زنده «رادیو بندر تهران» در رشت

درباره میزبان شما

رادیو بندر تهران اواخر مرداد سال 97 توسط محمدامین چیت گران تاسیس شد. این پادکست، بعد از پادکست «داستان شب» که از اولین های پادکست فارسی بود، با استقبال مخاطبان و دوست داران پادکست روبرو شد. «رادیو بندر تهران» یک جمعه درمیان یا به عبارتی دیگر با دو قسمت در ماه منتشر می شود. این پادکست با انتخاب موضوعات متنوع، برای شنوندگانش روایات و قصه های ایرانی به قلم نویسندگان جوان را می خواند و سعی می کند یه... + ادامه

رادیو بندرتهران

چه خواهیم کرد

اجرا در شهر رشت، چهارمین اجرای زنده «رادیو بندر تهران» است. برایتان یادداشت می‌خوانیم، موسیقی گوش می‌دهیم و آن را کنار یکدیگر هم‌خوانی می‌کنیم. برنامه کمتر از نود دقیقه زمان خواهد برد و مطمئن هستیم کنار شما بسیار خوش خواهد گذشت.

چیزهایی که باید بدانید

* لطفا حتما بین 20 دقیقه تا 30 دقیقه قبل از شروع اجرا در شهرکتاب فرشته حضور داشته باشید. * فایل بلیت را از سایت لیفت دانلود کرده و در تلفن همراه خود برای اسکن QR کد همراه داشته باشید (نیازی به پرینت بلیت نیست) * لطفا قبل از ورود به سالن تلفن همراه خود را در حالت سایلنت یا میوت قرار دهید و نور گوشی خود را کم کنید

آنچه من تامین می‌کنم

1 عدد بلیت اجرا به ازای هر نفر

آنچه لازم است همراه داشته باشید

لبخند و حال خوب

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 120 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 14 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

10,000 / هر نفر