ورکشاپ و کارگاه آموزشی

دوربین روی دست

درباره میزبان شما

بیش از ده سال تجربه‌ی مستندسازی تکنفره، ساخت ویدیو و عکاسی دارم. اگر خواهان یادگیری تصویربرداری با دوربین دیجیتال، ساخت ویدیو و عکاسی هستین میتونم تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بذارم. خیلی از فیلم‌ها و ویدیوهایی رو که من ساختم تکنفره و با دوربین روی دست و حداقل امکانات بوده، و اکثر اونا رو خودم مونتاژ می‌کنم. بیشتر فیلم مستند پرتره کار کردم، همینطور عکاسی پرتره و اجتماعی. راه کارهای ارتباط با سوژه و محیط رو با تجربه و کار زیاد... + ادامه

آبان

چه خواهیم کرد

آشنایی کوتاهی با دوربین دیجیتال و لنزها داریم. برای یک موزیک ویدیوی کوتاه، نماهای مناسب رو بررسی کرده و همراهِ با سوژه حرکت کردن با دوربین رو تمرین و تصویربرداری می کنیم. میتونید همین کار رو با موبایلتون انجام بدید.

چیزهایی که باید بدانید

یک بعد از ظهر رو توی بوستان سپری می کنیم. در فضای باز قدم می زنیم و کار می کنیم. هواشناسی رو چک کنید و آمادگی پیاده روی داشته و پر انرژی باشید.

آنچه من تامین می‌کنم

دوربین و لنز و سه پایه و میکروفون رفت و برگشت از تجریش تا محل فیلمبرداری

آنچه لازم است همراه داشته باشید

اگر دوربین دیجیتال دارید بیارید، گرنه با موبایل و پاوربانک هم میتونید در این تجربه شرکت کنید. لباس راحت و کفش مناسب برای پیاده روی بپوشید.

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 6 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 18 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: زیاد

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

120,000 / هر نفر