ورکشاپ و کارگاه آموزشی

چی رو کجا بگیم و چطوری؟

درباره میزبان شما

من روابط عمومی و مطالعات فرهنگی خوندم. عاشق فهم معجزه ارتباطات، مخصوصا در شبکه‌های اجتماعی هستم برای همین در سازمان‌های مختلف و NGO ها، زمان زیادی برای کار در این حوزه گذروندم. پروژه هایی در حوزه تبلیغات و برندسازی در فضای مجازی اجرا کردم. امااا یه چیزی که همیشه از دستش عصبانی می‌شدم این بوده که می دیدم کاربران شبکه های اجتماعی (فیسبوک، اینستاگرام، کانال تلگرام، لینکدین، می وی) نمی دونن چی رو توی کدوم شبکه اجتماعی و با... + ادامه

مرضیه

چه خواهیم کرد

اول از همه یه چرخی توی شبکه های اجتماعی می‌زنیم و ویژگی‌های اصلی هر کدوم و جنس مخاطبانشون رو با هم بررسی می کنیم. در مورد این صحبت می کنیم که اگر قصد درآمد از پیجتون رو دارید باید چیکار کنید یا اگه می خواید یه شبکه اجتماعی برای گفتن از روزمره هاتون برای دوستانتون و آشنایانتون داشته باشید چیکار کنید. عکس پروفایل و معرفی خودتونو و اینکه خط قرمزا چیا می تونه باشه یه بخش از کارگاه ماست. راستی درباره... + ادامه

چیزهایی که باید بدانید

یه آشنایی اولیه با "فیسبوک"، "اینستاگرام"، "کانال تلگرام"، "لینکدین"و دیگه نور علی نور می‌شه اگه یه اکانت هم توی هر کدوم داشته باشید.

آنچه من تامین می‌کنم

عصرونه و جای تدریس با من هستش

آنچه لازم است همراه داشته باشید

شوق یاد گرفتن، حواس جمع و لبخند

ظرفیت

ظرفیت این فعالیت 10 نفر است.

شرایط شرکت‌کنندگان

حداقل سن موردنیاز برای شرکت در این فعالیت 14 سال است.

هم آقایان و هم بانوان می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند.

امکان آوردن کودکان زیر ۲ سال وجود ندارد.

میزان تحرک فعالیت: عموما به صورت نشسته

پشتیبان اختصاصی شما

همکاران ما در لیفت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نکات مهم

شرایط کنسلی
هر فعالیتی می‌تواند در مدت زمان ۸ ساعت بعد از خرید کنسل شود و مبلغ به طور کامل به کیف پول کاربر بازگردد. برای اطلاع دقیق،شرایط کنسلی مهمان‌هارا مطالعه کنید.
سیاست ارتباط
همیشه برای حل مشکلات احتمالی با لیفت تماس بگیرید و از تماس مستقیم با میزبان برای حل مشکلات بپرهیزید. هیچگاه به صورت مستقیم و خارج از سیستم پرداخت لیفت برای میزبانان پولی واریز نکنید.

30,000 / هر نفر