چگونه یک تجربه را رزرو و در آن شرکت کنم؟ (برای مهمانان)

شما می‌توانید با استفاده از وب‌سایت لیفت (قابل استفاده در مرورگر دسکتاپ و موبایل) تجربه‌ی خود را رزرو نمایید. زمانی که وب‌سایت لیفت را باز می‌کنید به دنبال دسته‌بندی مورد نظر خود بگردید، از موتور جستجوی سایت استفاده کنید یا با گشتن در سایت تجربه‌ی مورد علاقه‌ی خود را انتخاب نمایید، سپس روز و ساعت مشخصی را از تاریخ‌های موجود انتخاب کنید. در نهایی‌سازی نیز می‌توانید کلیت تجربه‌ای را که رزرو می‌کنید بررسی کرده و همچنین تعداد مهمان‌ها را مشخص نمایید.


بعد از پرداخت موفق، بلیت برای شما به نمایش در می‌آید. همچنین می‌توانید برای بررسی بیشتر، نمایش تاریخ دقیق، محل دیدار (لوکیشن) و تماس با میزبان خود به بخش رزرو‌های من مراجعه نمایید.


موجود بودن یا نبودن هر یک از تجربه‌ها توسط میزبان آن تجربه مشخص می‌شود و لیفت دخل و تصرفی در آن ندارد.قبل از اینکه رزرو انجام دهید

مطمئن شوید که بخش نیازمندی‌های مهمانان برای شرکت در تجربه را مطالعه کرده‌اید و همچنین تمام مواردی را که میزبان شما برای شرکت در تجربه ضروری می‌داند را تامین کرده‌اید. این موارد می‌تواند شامل تامین ابزار مورد نیاز، داشتن مهارت‌های مختلف، محدودیت سنی، محدودیت جنسی و غیره باشد.رزرو چندین تجربه

شما می‌توانید به تعداد نامحدودی تجربه رزرو و در آن‌ها شرکت نمایید. مطمئن شوید که تاریخ‌های شرکت در تجربه‌هایتان را چک کرده‌اید تا با هم تداخلی نداشته باشند.