تجربه چیست و به چه نوع فعالیت‌هایی گفته می‌شود؟

تجربه چیست و به چه نوع فعالیت‌هایی گفته می‌شود؟

تجربه‌های لیفت به مجموعه فعالیت‌های گفته می‌شود که توسط افراد حرفه‌ای ساکن شهر یا محلی خاص طراحی شده و توسط آن‌ها ارائه می‌شود. تجربه‌ها پا را فراتر از تور یا کلاس‌های عمومی میگذارند و راهی را برای میزبان باز می‌کنند تا دنیا را از دید میزبان تجربه‌ی خود ببینند و از پنجره‌ای جدید با مسائلی که شاید تکراری به نظر می‌آیند آشنا شوند. این تجربه‌ها می‌توانند در هر زمینه‌ای از جمله هنر، موسیقی، کسب‌و‌کار، آشپزی، بومگردی و توریسم، ساخت و تولید کالا، ورکشاپ، جلسات عکاسی، سلامتی و ورزش، پیاده‌روی و خیابان گردی و غیره باشد.


برای میزبان‌ها

تجربه‌ها فرصتی برای همه‌ی افرادی هستند که در زمینه‌ی خاصی تخصص و تبحر دارند، یا دوست دارند علایقشان را بقیه شریک شوند یا به هر شکلی می‌توانند تجربه‌ای جدید را برای مهمانان خود خلق کنند.

هر میزبان می‌تواند به تعداد نامحدودی تجربه بسازد (تا زمانی که تجربه‌ها تداخل زمانی ایجاد نکنند) و با عناوین مختلف مخاطبان خود را دعوت به همراهی کند.

تجربه‌ها تماما توسط میزبان طراحی شده و راهبری می‌شوند و مهمان‌ها طبق مراحلی که میزبان در صفحه‌ی تجربه ذکر کرده است با ایشان در طول تجربه همراه می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر صفحه‌ی میزبانی تجربه را بررسی کرده و به جمع میزبان‌های لیفت بپیوندید.


برای مهمان‌ها

تجربه‌ها به طور متوسط چند ساعتی بیشتر به طول نمی‌انجامند. این تجربه‌های گسترده‌ی زیادی دارند و افراد مختلف با علایق مختلف می‌توانند در آن چیزی برای سرگرم شدن پیدا کنند. ورکشاپ‌های آموزش کم جمعیت، پیاده‌روی‌ها هدف دار در جاهای دیدنی شهر و روستا، جلسه‌های عکاسی خیابانی، کتابخوانی و بازی در کافه‌ها و بسیاری موارد دیگر همگی در دسته‌بندی‌های مختلف تجربه‌ها در لیفت جای دارند. مهمان‌ها می‌توانند به صورت شخصی یا به صورت گروهی (خرید بلیت برای نفرات دیگر) در فعالیت‌ها شرکت کنند.

اگر تمایل به شرکت در تجربه‌ای را دارید برای اطلاعات بیشتر آموزش شرکت در تجربه را مطالعه کنید.