چه زمانی پرداختی‌ام را دریافت می‌کنم؟ شرایط پرداخت به چه شکل است؟ (برای میزبانان)

چه زمانی پرداختی‌ام را دریافت می‌کنم؟ شرایط پرداخت به چه شکل است؟

لیفت تا نهایتا ۴۸ ساعت بعد از زمانی که مهمان شما در تجربه‌ی ثبت شده‌اش شرکت می‌کند مجوز پرداخت شما را صادر خواهد کرد. لیست پرداخت‌ها خود و لیست تراکنش‌ها حساب کاربری خود را می‌توانید در بخش سوابق تراکنش مشاهده کنید.

اگر کاربر جدیدی در لیفت محسوب شوید ممکن است پرداختی شما تا ۷ روز زمان ببرد. این مورد بعد از چندین تراکنش موفق و جذب مهمانان بیشتر به صورت خودکار به ۴۸ ساعت تقلیل پیدا خواهد کرد.


پرداخت چگونه انجام خواهد شد؟

پرداختی شما به شماره‌ی شبایی که در سیستم تعبیه کرده‌اید و به روش (پایا) انجام خواهد شد. برای افزودن یا تغییر اطلاعات پرداخت خود به صفحه‌ی تنظیمات پرداخت مراجعه کنید.


مدت زمان پردازش پرداختی‌های شما

زمانی که پرداختی شما را صادر می‌کنیم ممکن است مدت زمان بیشتری برای نشستن وجه به حساب شما لازم باشد که از کنترل لیفت خارج است، به موارد زیر دقت فرمایید:  • با استناد به قوانین بانک مرکزی، انتقالات سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌های مشتریان در روزهای غیر تعطیل رسمی دو بار در روز و در سیکل های 3:45 بامداد و 15:45 پردازش و برای اعمال نتیجه به بانک‌ها ارسال خواهد شد.
  • ارسال دستور پرداخت در «پایا» و «ساتنا»، با تاریخ موثر در روز تعطیل رسمی، ممنوع است. از این بند می‌توان اینطور تحلیل کرد که تمامی دستورهای پرداخت در روز تعطیل به شکل کامل به روزهای بعد موکول می‌شود. در واقع مثلا اگر شما پرداخت الکترونیکی را با سامانه پایا یا ساتنا در روز جمعه انجام دهید، این دستور پرداخت با پرداخت‌های روز شنبه جمع خواهد شد و در بعدازظهر روز شنبه تصفیه خواهد شد.